A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: Non-static method User_model::getNewsGlowny() should not be called statically, assuming $this from incompatible context

Filename: aktulanosci/aktualnosci.php

Line Number: 41

A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: Non-static method User_model::getNewsGlownyPages() should not be called statically, assuming $this from incompatible context

Filename: aktulanosci/aktualnosci.php

Line Number: 42

27 Marca
27 marca 2020

Jak przygotować samochód do sezonu letniego?

O przystosowaniu pojazdów na cieplejsze miesiące mówi się mało, a niektórzy uważają, że sama zmiana opon na letnie wystarczy.  Jak właściwie przygotować swój samochód na sezon letni?

Czytaj więcej
12 Marca
12 marca 2020

Nowe oznaczenia opon od 2021 roku?

Unia Europejska po wprowadzeniu obowiązkowego wyposażenia nowych pojazdów w gaśnice i apteczki, planuje wprwadzić nowe oznaczenia na oponach.

Czytaj więcej
04 Marca
04 marca 2020

Czy paragon za przejazd autostradą może być kosztem uzyskania przychodu?

Przedsiębiorcy w ramach prowadzonej działalności gospodarczej często odbywają podróże krajowe oraz zagraniczne. Wybierając się w trasę samochodem, czasami zmuszeni są do dokonania opłaty za przejazd autostradą. 

Czytaj więcej
27 Lutego
27 lutego 2020

Prawo jazdy kat. B - jakie pojazdy można prowadzić?

Większość posiadaczy prawa jazdy kat. B wykorzystuje swoje uprawnienia do prowadzenia samochodu osobowego, jednakże ta kategoria daje możliwość prowadzenia także innych pojazdów. 

Czytaj więcej
21 Lutego
21 lutego 2020

Monitoring GPS służbowej floty pojazdów

Każde przedsiębiorstwo mające flotę szuka rozwiązań żeby jak najlepiej nią zarządzać. Z punktu widzenia właścicieli firm monitoring gps może być dobrym sposobem na oszczędności i lepsze zarządzanie pojazdami. 

Czytaj więcej
12 Lutego
12 lutego 2020

Jak odliczyć 100% podatku od samochodu służbowego?

Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdów (EEPP) umożliwia na  100% odliczenie podatku VAT. Te oszczędności można uzyskać za pomocą monitoringu GPS, który jest skutecznym sposobem na odliczenie VAT-u od samochodu służbowego. 
 
Czytaj więcej