A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: Non-static method User_model::getNewsGlowny() should not be called statically, assuming $this from incompatible context

Filename: aktulanosci/aktualnosci.php

Line Number: 41

A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: Non-static method User_model::getNewsGlownyPages() should not be called statically, assuming $this from incompatible context

Filename: aktulanosci/aktualnosci.php

Line Number: 42

27 Lutego
27 lutego 2020

Prawo jazdy kat. B - jakie pojazdy można prowadzić?

Większość posiadaczy prawa jazdy kat. B wykorzystuje swoje uprawnienia do prowadzenia samochodu osobowego, jednakże ta kategoria daje możliwość prowadzenia także innych pojazdów. 

Czytaj więcej
21 Lutego
21 lutego 2020

Monitoring GPS służbowej floty pojazdów

Każde przedsiębiorstwo mające flotę szuka rozwiązań żeby jak najlepiej nią zarządzać. Z punktu widzenia właścicieli firm monitoring gps może być dobrym sposobem na oszczędności i lepsze zarządzanie pojazdami. 

Czytaj więcej
12 Lutego
12 lutego 2020

Jak odliczyć 100% podatku od samochodu służbowego?

Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdów (EEPP) umożliwia na  100% odliczenie podatku VAT. Te oszczędności można uzyskać za pomocą monitoringu GPS, który jest skutecznym sposobem na odliczenie VAT-u od samochodu służbowego. 
 
Czytaj więcej
06 Lutego
06 lutego 2020

Kontrola paliwa przy pomocy monitoringu GPS

Każda dobrze prosperująca flota potrzebuje kontroli i narzędzi, które rozwiązują problem kradzieży paliwa. Tu z pomocą przychodzą systemy telemetryczne takie jak ABC TRACK.

Czytaj więcej
28 Stycznia
28 stycznia 2020

Ile można mieć alkoholu we krwi zgodnie z prawem drogowym?

Z roku na rok liczba kierowców, którzy wsiadają za kierownicę po alkoholu, utrzymuje się na wysokim poziomie. Polskie prawo jest w tym względzie surowe. Po przekroczeniu pewnej ilość promili alkoholu w organizmie, należy liczyć się z dotkliwymi konsekwencjami.

Czytaj więcej
24 Stycznia
24 stycznia 2020

Surowe kary za cofanie liczników samochodowych

Od 2019 roku, obowiązuje nowelizacja prawa dotycząca liczników samochodowych, która znacznie zaostrzyła kary za świadome wprowadzanie w błąd kupujących odnośnie do przebiegu pojazdu. Za zmianę wartości licznika sprawcy może grozić nawet do 5 lat więzienia

Czytaj więcej