A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: Non-static method User_model::getNewsGlowny() should not be called statically, assuming $this from incompatible context

Filename: aktulanosci/aktualnosci.php

Line Number: 41

A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: Non-static method User_model::getNewsGlownyPages() should not be called statically, assuming $this from incompatible context

Filename: aktulanosci/aktualnosci.php

Line Number: 42

11 Września
11 września 2019

Rodzaje kontrolek w samochodzie

Kontrolki w samochodzie pełnią różne funkcje. Niektóre informują kierowcę o włączeniu poszczególnych urządzeń lub funkcji -  na przykład oświetlenia, natomiast inne sygnalizują jakąś awarię.

Czytaj więcej
03 Września
03 września 2019

Wymiana firmowej floty samochodów

Wymiana firmowej floty to konieczność, przed którą co jakiś czas staje praktycznie każdy przedsiębiorca posiadający w swojej firmie samochody.  Sprzedaż dużej ilości pojazdów to zadanie, które bez pomocy profesjonalistów takich jak osoby zajmujące się skupem aut, ciężko zrealizować.

Czytaj więcej
29 Sierpnia
29 sierpnia 2019

Apteczka w samochodzie - regulacje prawne

Obowiązkiem każdego kierowcy jest posiadanie w swoim samochodzie sprawnej gaśnicy oraz trójkąta ostrzegawczego. Co jednak mówią przepisy w przypadku apteczki samochodowej ?

Czytaj więcej
21 Sierpnia
21 sierpnia 2019

Korzyści wynikające z monitoringu GPS

Monitorowanie floty za pomocą terminali GPS może przynieść firmie wiele korzyści finansowych oraz niefinansowych. Efekty są widoczne już po miesiącu od pełnego wdrożenia rozwiązania.

Czytaj więcej
14 Sierpnia
14 sierpnia 2019

Fleet Manager - kto to jest i czym się zajmuje?

Firmy, które wykorzystują transport drogowy w swojej działalności potrzebują dobrych logistyków, którzy sprawnie zajmą się całym procesem zarządzania flotą. 

Czytaj więcej
31 Lipca
31 lipca 2019

Ubezpieczenie AC - odmowa wypłaty odszkodowania

Ubezpieczenie AC pomimo, że jest nieobowiązkowe to może oszczędzić wielu problemów oraz stać się gwarantem odzyskania funduszy straconych w wyniku wypadku bądź kolizji.

Czytaj więcej