Mapy

21 września 2017
Mapy

W systemie ABC TRACK istnieje możliwość wyboru map, na których mamy pogląd na posiadaną przez naszą firmę flotę pojazdów.

 

Jak wybrać mapę?

Wchodzimy w zakładkę „Mapa”, następnie klikamy wskazaną na poniższym obrazku ikonkę.

 

Mamy do wyboru pośród 6 dostępnych map:

 
  1. Open Street Map – mapa stworzona przez społeczność internetową, w celu stworzenia darmowej i swobodnie dostępnej mapy całej kuli ziemskiej. Mapa szczególnie wartościowa dla posiadaczy firm kurierskich czy logistycznych. Posiada ona szczegółową numerację budynków, dzięki czemu przesyłki mogą dotrzeć o wiele szybciej i sprawniej. 
  2. Google Map – standardowa mapa Google maps, z odróżnieniem dróg ekspresowych i autostrad od dróg krajowych.  
  3. Google Sat – Mapa umożliwia wyświetlanie na trójwymiarowym modelu kuli ziemskiej zdjęć satelitarnych i lotniczych. Mapa oferuje różniej dostęp do wszelkiego rodzaju informacji geograficznych oraz turystycznych. 
  4. Geoportal - Mapa terenowa. UWAGA: Działa tylko na obszarze naszego kraju. 
  5. Arcgis - Mapa internetowa, stworzona w kilku prostych krokach, z godnie ze specyfikacją map internetowych. Stworzona i ukierunkowana na ukazanie głównych dróg, ulic i miejscowości, bez informacji o lokalizacjach budynków i innych obiektów. 
  6. Ump - mapa Polski, powstała jako mapa kilku miast, uzupełniająca nie istniejące w płatnych mapach tereny. Wkrótce urosła do rozmiarów całego kraju.  
 
 


    

 

Przykładowy widok map:

1. Open Street Map 


           

 

2. Google Map 

 

3. Google Sat 

 

4. Geoportal

 

5. Arcgis

 

6. UMP