Najważniejsze funkcjonalności monitoringu GPS

03 lipca 2020
Najważniejsze funkcjonalności monitoringu GPS
 
Nadajnik GPS montowany w pojeździe firmowym efektywnie kontroluje i wspiera finanse większości firm. System monitoringu GPS ABC-TRACK posiada kilka funkcji dzięki którym można wygodnie monitorować flotę i oszczędzać w niedługim czasie. 
 

Raporty z trasy

Do zdalnej kontroli pracownika, sprawdzenia jego tras oraz tego, w którym miejscu spędził najwięcej czasu warto wykorzystać raporty. Wygenerowanie raportu w systemie trwa zaledwie chwilę, a zawartość tłumaczy wszystko. Każda nagła zmiana lokalizacji oznacza przerwany tryb pracy i większe zużycie paliwa. Korzystając z raportów można bez patrzenia na mapę poznać zarówno szczegóły jednej podróży, jak i wszystkich przejazdów z danego okresu. Sprawdzisz również średnią prędkość i przekroczenia prędkości w danym miejscu.
 

Alarmy prędkości

Częste przekraczanie prędkości ma wpływ na eksploatację pojazdu, bezpieczeństwo kierowcy i większe zużycie paliwa. Alert prędkości jest niezastąpionym narzędziem do kontroli kierowcy i pojazdu. Korzystają z niego zarówno firmy jak i prywatni odbiorcy.
 

Ewidencja przebiegu

Praca z wieloma pojazdami to ciągła administracja i niekończące się formalności, dlatego warto korzystać z monitoringu GPS. Lokalizator sam zapisuje trasy, a Ty generując 1 raport w miesiącu masz gotową elektroniczną ewidencje. To  pozwoli Ci odliczyć 100% podatku VAT od samochodu osobowego i kosztów związanych z pojazdami.
 

Zarządzanie paliwem

Korzystanie z kart paliwowych to prawdziwy znak czasów i wygoda, która niesie ze sobą dodatkowe benefity. W praktyce polega to na zaimportowaniu pliku z raportem paliwowym ze stacji benzynowej do systemu ABC-TRACK. Generując prosty raport będziesz miał pełny przegląd sytuacji paliwowej w swojej firmie.