Pragniemy przedstawić Państwu produkt dotyczący profesjonalnej lokalizacji GPS. System umożliwia ochronę, zarządzanie pojazdami i śledzenie ich w czasie rzeczywistym. Bieżący kontakt z pojazdami możliwy jest dzięki łączności poprzez sieć GSM/GPRS oraz Internet.

Naszym klientom zapewniamy wymierne oszczędności, takie jak: ograniczenie zużycia paliwa oraz zwiększenie efektywności i bezpieczeństwa pracy.

System umożliwia także rozliczanie pracy pojazdów dostarczając Użytkownikowi informacji takich jak czas pracy, przebiegi, odtworzenie tras przejazdów i miejsc postojów. Powyższe informacje pozwalają na obiektywną weryfikację rozliczeń związanych z pojazdem.

Nasza oferta wyróżnia się kompleksowym podejściem do zagadnienia. W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie posiadamy:

  • Własne zaplecze programistyczne które stworzyło i nadal pracuje nad udoskonaleniem naszego produktu
  • Własną kadrę informatyczną zapewniającą ciągły nadzór nad działaniem usługi monitoringu pojazdów
  • Rozbudowaną strukturę warsztatową oraz serwis mobilny dzięki czemu realizujemy zlecenia na terenie całego kraju


POZNAJ POŁOŻENIE SWOJEGO KIEROWCY Z DOWOLNEGO MIEJSCA W KTÓRYM AKTUALNIE PRZEBYWASZ:

System pozwala na skuteczne i wydajne nadzorowanie floty. Jego podstawę stanowi satelitarny monitoring GPS oraz technologia transmisji danych GPRS. Umożliwia on gromadzenie danych dotyczących:

  • Trasy pojazdu
  • Miejsc i czasów postoju
  • Prędkości pojazdu
  • Zużycia paliwa
  • Bezpieczeństwa kierowcy oraz pojazdu

Jeżeli zależy Państwu na efektywnym planowaniu zadań poprzez kompleksowy monitoring pojazdów, oferowany przez nas system GPS będzie odpowiednim rozwiązaniem. Usługi takie jak lokalizacja GPS samochodu sprawdzą się w każdej firmie posiadającej własną flotę.

OBNIŻENIE KOSZTÓW EKSPLOATACJI POJAZDÓW

Nasz system pozwala bez konieczności instalowania dodatkowych drogich czujników na kontrolowanie zużycia paliwa w pojazdach firmowych. Dzięki ewidencji faktur paliwowych połączonych z monitoringiem GPS bez większych problemów można wykryć nieuczciwych kierowców. Dzięki stałemu nadzorowi nad ruchem pojazdów i pracowników można w pełni kontrolować czas pracy pracowników. Dzieje się tak dzięki połączeniu monitoringu GPS i lokalizacji telefonów GSM w jednej aplikacji. 

MONITORING ZACHOWANIA KIEROWCY

Monitoring GPS to nowoczesna metoda na optymalizację pracy kierowców. Dzięki stałemu nadzorowi nad ruchem pojazdów i pracowników można w pełni kontrolować ich czas pracy.